+90 538 816 19 72
  • hotel
  • Tur Rehberleri
  • ulaşım

     

1.GÜN-BURSA,İZMİT,BOLU
Saat 18.00 ‘de üçyol , hareket konuklarımızı aldıktan sonra Balıkesir, Bursa, yolunu izleyerek, gerekli molaların ardından sabah; Bolu ‘ya ulaşıyoruz.

2.GÜN-ABANT,AMASRA,SAFRANBOLU
Çam ve köknar ağaçlarının baskın olduğu bir Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte bulunan ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen Abant Gölü’nü geziyoruz. Daha sonra, Amasra‘ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Devrek, Bartın üzerinden ulaşıp, öncelikle Bakacak Tepesi‘nden, Fatih ‘in ilk gördüğünde ‘’Çeşmi Cihan’’ (Dünyanın gözleri) dediği Amasra‘yı fotoğraflama şansımız oluyor. Büyük Liman ‘da kendimize balık ve salata ziyafeti çekmek için serbest zaman alıyoruz. Daha sonra Küçük Liman‘da Tarihi Roma Köprüsü‘nü, Amasra Kalesi‘ni, Çekiciler Çarşısı’nı gezip,  Müzekent SAFRANBOLU’ya hareket ediyoruz. Hıdırlık Tepesi‘nden eski şehri seyredip, Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden Safranbolu Evleri ve tarihi hakkında rehberimiz tarafından bilgilendirildikten sonra, Kaymakamlar Evi‘ni geziyoruz. Cinci Hanı, Hamamı, Köprülü Camii, Güneş Saati, görüp, tarihi Arasta‘da hediyelik eşya alış verişi için serbest zaman alıyoruz. Daha sonra Unesco tarafından “Dünya Kültür Mirası Listesi’’ ne alınmış olan bu müze kentte otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi alıp konaklıyoruz. SAFRANBOLU ( Kadıoğlu Konakları)                               

3.GÜN-KASTAMONU,SİNOP,SAMSUN
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, kültür şehirlerimizden Kastamonu‘ya doğru yol alıyoruz. Kastamonu’da, Şerife Bacı Anıtı‘nı ve tarihi Hükümet Konağı‘nı gördükten sonra, Boyabat, Taşköprü yolunu izleyerek, Kuzey’de en uç noktalarımızdan birisi olan, Sinop‘a ulaşıyoruz. Birçok diziye ve filme ev sahipliği yapmış şehirde turumuzu yapıp,  Tarihi Cezaevi‘ni geziyoruz. Daha sonra; Bafra‘da Kızılırmak deltasını geçerek 19 Mayıs, üzerinden Samsun‘a ulaşıyoruz. SAMSUN bandırma vapuru ve Ünlü Atatürk Heykeli’nin önünde kısa bir fotoğraf molasının ardından, Samsun ‘da konaklama . . Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.SAMSUN ( SİMİSSO HOTEL)

4.GÜN-ORDU,GİRESUN,AKÇAABAT,TRABZON
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra yolculuğumuzu sürdürerek Ordu’ya ulaşıyoruz. Ordu’da şehri 450 mt. Yükseklikten seyredebileceğimiz Boztepe’ye çıkıyoruz. Muhteşem sahili ve vadileri kuşbakışı seyredip, fındığı ile ünlü Giresun üzerinden Trabzon’un köftesi ile ünlü kıyı ilçelerinden, Akçaabat ’a geçiyoruz. Meşhur köftesini yedikten sonra, SÜMELA MANASTIRI gezip belirlenen saatte aracımızda olduktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  ARSEN HOTEL

.5.GÜN-RİZE,ÇAMLIHEMŞİN,AYDER
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra,  Trabzon ’a özgü gümüş işleme sanatı örneği olan “Kazaziye”(hasır bilezik), alış verişi için serbest zaman alıyoruz. Ardından, şehri tepeden gören Soğuksu semtine çıkıp, Atatürk Köşkü‘nü geziyoruz. SÜRMENE bıçak alışverişi ve ÇAY FABRİKASI ziyaretinde bulunup Çay hakkında bilgi alıyoruz , kısa bir yolculuğun ardından dik yamaçlı vadileri, zümrüt yeşili yaylaları, tarihi kemerleri, coşkun akan dereleri ile ünlü turizm beldelerinden Rize’ye ulaşıyoruz. Daha sonra, Hemşin, Hala, Polovit, Elevit ve Tunca dereleri ile beslenen Fırtına Dizisi’nin ve Sonbahar Filmi‘nin de çekildiği, ünlü Fırtına Deresi kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz. Çamlıhemşin‘den Hala Deresini takip ederek, 1350 Mt. Yükseklikteki Ayder Yaylası‘na çıkıp, Çamlıhemşin geliyoruz  arzu eden misafirlerimiz ile Şenyuva , zilkale ve palovit şelalesi turu yapıyoruz ( extra ) , otobüsümüzde buluştuktan sonra istikamet Gelin Tülü şelalesi gezilerimizin ardından. serbest zaman alıyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA AYDER YAYLASI BULMA HOTEL VE İZMİRLİM HOTEL

 6.GÜN-SARP-BATUM-ARTVİN-HOPA

 Sabah Kahvaltısını hotelimizde aldıktan sonra , hopa oluyor ve  BATUM giriş yapıyoruz ( EXTRA)  — Sarp sınır kapısında Son Türk evini ve Gürcistan evlerini görüyoruz. Ve ardından Batum’a giriyoruz sınır kapısından, Batum’da sırasıyla ,Avrupa Meydanı,Gonia , ali ve nino ve serbest zaman sonrası  HOPA dönüş öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz , Borçka’ya ulaşıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile Bizi bekleyen dolmuşlarımıza yerleşerek, İlçenin önemli gölü Karagöl’e çıkıyoruz (extra) . Çevresi ormanlık olup, eşsiz doğal güzelliğe sahip Karçal dağları eteklerinde bulunan bu kartpostal güzelliğinde olan Milli Park alanımızı geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz göl etrafında yürüyüş yapabilirler, sandalla gölde gezinti yapabilirler, Kafeteryada oturup çaylarını yudumlayabilirler. Karagöl gezimizin ardından dolmuşlarımızla Borçka‘ya inip araçlarımıza binip otelimize geliyoruz ve akşam yemeği ve konaklama HOPA HOTELİMİZDE  TERZİOĞLU  HOTEL   

 BATUM GEZİSİ Hakkında Önemli Bilgiler: *Yurtdışı çıkış harcı 50 TL’dir. **Batum ulaşım bedeli olarak 60 TL araçta rehber/tur lideri tarafından nakit olarak alınır.. ***Batum’a geçiş için üzerinde TC kimlik numarası bulunan, yenilenmiş   Yeni  nüfus cüzdanı yeterlidir. Nüfus cüzdanı dışında, 6 (altı) ay geçerliği olan pasaport ile geçiş yapılabilir. ***Ebeveynleri yanında olmayan 18 yaşından küçük çocuklar için noterden tasdikli muvafakatname gerekmektedir. Ayrıca 0-18 yaş (bebekler dahil) çocuklar için nüfus cüzdanının fotoğraflı olması gerekmektedir. ***Sınır kapısındaki yoğunluktan dolayı oluşabilecek zaman kaybından İŞLER TUR sorumlu değildir. ***Sınır kapısından geçiş yapamayan kişilere, ulaşım ile rehberlik hizmet bedeli olan 60 TL iade edilir; ancak yurtdışı çıkış harcı 50 TL iade edilmez.

NOT: BATUM PCR TESTİ İSTENME VE SINIR ÇIKIŞI SERBEST OLURSA

7.GÜN-BORÇKA,ÇAYKARA,UZUNGÖL,
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, arzu eden misafirlerimiz ile  ARHAVİ MENÇUNE ŞELALESİ(extra) turumuz yapıyoruz.   şelalede  geçireceğimiz zamanın ardından  , Rize Bezi alışverişi için atölyelerde mola vererek, Serbest zaman alıyoruz. Trabzon’un en doğu ilçelerinden biri olan, OF ‘a hareket ediyoruz. Daha sonra, Çaykara ‘ya ulaşıp, 1090Mt. Yükseklikte etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan Uzun Göl’e çıkıyoruz. Öğle yemeğinin ardından,KARESTER yaylası ( extra) çıkıyoruz.  Turumuzun sonunda SÜRMENE hotelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde. ZARHA HOTEL (DOLMUŞ İLE ÇIKIŞ)

8.GÜN- AMASYA Otelimizde sabah kahvaltısını yapıyor ve bizleri bekleyen dolmuşlar ile merkeze iniyoruz ve otobüsümüze binerek giresun ,ordu, samsun güzergahından  Amasya’ya hareket ediyoruz. Şehri Amasya, Arkeoloji müzesi, Mumyalar Müzesi, fikir, zikir ve şükür felsefesi üzerine kurulmuş olan II. Beyazıt külliyesi, Alçak Köprü,Kızlar Sarayı,Hazeranlar konağı ve Kral Mezarları‘nı görüyor ve Amasya’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. EMİN EFENDİ KONAKLARI

9.GÜN- ANKARA, AFYON, İZMİR

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Ferhat-Şirin efsanesine konu olan Ferhat Su Kanalları ‘nı görüyoruz. Kısa bir yolculukla ulaştığımız Çorum ‘da leblebi alışverişi için aldığımız molanın ardından, Ankara(Ata mıza saygı duruşu için ANITKABİR ziyaretinden sonra , Afyon, Uşak, yolunu izleyip, gerekli molalardan sonra İzmir ‘e ulaşıyoruz. Bir dahaki organizasyonlarımızda  buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* 7 gece otelde konaklama

* Oteldeki 7 sabah kahvaltısı ve 7 akşam yemeği

* Seyahat Sigorta Paketi

* Lüks Otobüsle ulaşım

* Otobüs içindeki soğuk ikramlar( Gidiş ve Dönüşte)

* Rehberlik hizmetleri

* Milli park giriş ücretleri

* Zarha hotel dolmuş ücreti

* Ankara ANITKABİL turu

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Öğle yemekleri

* Hotelde Alınan extra içecekler

* Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri

* Yurt dışı çıkış Harcı 50 tl  (BATUM TURUNA KATILACAK MİSAFİRLERE ZORUNLU)

* Zilkale-palovit  dolmuş ücreti 50 TL ( ZORUNLU DEĞİL )

* Batum turu  60 TL  ( ZORUNLU DEĞİL )

* Mençune şelalesi turu 50 TL  ( ZORUNLU DEĞİL )

* Sümela Manastırı dolmuş ücreti  ( ZORUNLU DEĞİL )

*Karagöl Dolmuş Ücreti 60 TL ( ZORUNLU DEĞİL )

*Karaster yaylası Dolmuş Ücreti 60 TL ( ZORUNLU DEĞİL)

24 TEMMUZ / 01 AĞUSTOS 2021

14 AĞUSTOS / 22 AĞUSTOS 2021

28 AĞUSTOS / 05 EYLÜL 2021

NOT: ÇOCUK İNDİRİMLERİ 1 ODADA ( 2 YETİŞKİN ) YANINDA KALMA KOŞULU İLE GEÇERLİDİR.

    GEZİ ÜCRETİ      PEŞİN   4 TAKSİT    6 TAKSİT   10 TAKSİT
2’Lİ ODA KİŞİ BAŞI      2100. TL      
TEK KİŞİ      2800. TL      
00/06 (KOLTUKSUZ)   ÜCRETSİZ      
00/06 (KOLTUKLU)      1250. TL      
07/12 YAŞ ÇOCUK      1550. TL