+90 538 816 19 72
  • Konaklamalıl turları
  • hotel
  • Tur Rehberleri
  • ulaşım

  1. GÜN İZMİR – KAPADOKYA

Gece yolculuğu yaparak turumuza başlıyoruz. Öncelikle rehberimizden alacağımız 3 günlük tur hakkında bilgimizin ardından çeşitli molalar vererek sabah saatlerinde Kapadokya’ya ulaşıyoruz , serbest kahvaltı sonrası Ihlara vadisinde hep beraber yürüyerek harika fotoğraflar çekiyor,  Ağaçaltı  Kiliseyi geziyoruz. Ihlara gezisi sonrası KAYMAKLI yeraltı şehri rehberimizin anlatımıyla hayretler içinde geziyoruz. Öğlen yemeği sonrası , Yalnız güvercinlerin evlerinden oluşan Güvercinlik vadisini güvercinlerle ilgili bilgi alarak fotoğraf çekip geziyor ve bu bölgenin el sanatı merkezi olan Onnix taşı üretim merkezine giderek taşın ne şekillere dönüştüğünü görüyoruz. Yörenin 3 kalesinden ( Başhisar – Ortahisar – Uçhisar ) en görkemlisi olan Uçhisar Kalesine panaromik olarak seyrediyoruz.  Aziz Simeon vadisi olarakta bilinen Paşabağına gidip, Peri Bacalarının oluşumunu rehberimizden dinliyor,Genç-Yaşlı-Ölü Peri Bacalarını görüyor, Dünyanın en güzel Peri Bacalarını fotoğraflıyor ve vadide eğlenerek geziyoruz. çamurun sanata dönüştüğü çömlek atölyemizde çömlek yapımını izledikten sonra , Hotelimize yerleşiyoruz Akşam Yemeği Ve Konaklama hotelimizde.  

  1. GÜN İZMİR – KAPADOKYA 

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Kızılırmak köprü geçişi yapıp , Hacı Bektaş ilçemize geçiyoruz.Hacı Bektaşi Veli’nin kabrinin olduğu Hacı Bektaş Külliyesinde Nadar avlusu,Dergah avlusu ve Huzur-u Pir’i geziyor,Dergah ve Alevilik hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz. Öğlen yemeğimizden sonra Göreme Açık Hava Müzesinde Kızlar ve Erkekler Manastırı, Aziz Basil Kilisesi,Aziz Barbara Kilisesi,Elmalı Kilise,Yılanlı Kilise,Karanlık Kilise,Çarıklı Kilise ve Tokalı Kiliselerini gezip 3 güzeller adıylada bilinen Anne-Baba-Kız Çocuğu Peri Bacalarına gidiyor, rehberimizden öyküsünü dinleyerek fotoğraflar çekiyoruz. Akşam yemeği için otelimize dönüyoruz, yemek sonrası Kapadokya eğlencesi Türk Gecesine gidiyoruz.(ekstra) KISITLAMALAR DAHİLİNDE AÇIK OLURSA

GÜN İZMİR – KAPADOKYA

   Sabah otelde serbest kahvaltı sonrası yola çıkıyor ve dönüş yoluna giriyoruz. Yolumuzun üstünde Konya Mevlana Türbesi için serbest zaman verip belirlenen saatte otobüste buluşup yola çıkıyoruz gece  izmir’imize  varıyor ve siz saygın gezi dostlarımızla bir sonraki gezimizde de buluşmak üzere ayrılıyoruz.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
Tüm Ulaşım ve Çevre Gezileri

Lüks Otobüs İle Seyahat

2 Gece   Hotel  konaklamalı

Otelde Sabah Ve Akşam Yemeği

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

İşler Turizm Seyahat Refakati

Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Öğle Yemekleri

Kişisel Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Girişleri

Türk gecesi

 

 

Tur İle İlgili Bilmeniz Gerekenler
İşler Turizm hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve  Extra Küçük Variz

İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız

Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Tur programı İŞLER TUR SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

Seyahat Acentası-Müşteri sözleşmesini almayı unutmayınız.

Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

26/29 AĞUSTOS

04/07 KASIM

GEZİ ÜCRETİ      PEŞİN   4 TAKSİT    6 TAKSİT   10 TAKSİT
2’Lİ ODA KİŞİ BAŞI    700.-TL      
TEK KİŞİ    900.-TL      
00/06 (KOLTUKSUZ)   ÜCRETSİZ      
00/06 (KOLTUKLU)      400.-TL      
07/12 YAŞ ÇOCUK   550.-TL