Neden Bizi Seçmelisiniz?

15 yıllık tecrübesi, üstün hizmet anlayısı ve uzman kadrosuyla İsler Tur Seyehat Acentesi tatil ihtiyaçlarınızı eksiksiz karsılar. Size sadece tatilin tadını çıkarmak kalır.

Güvenli Turlar

Lüks araçlar, profesyonel rehberler, en temiz ve kaliteli oteller, sizlerin rahatı düşünülerek hazırlanmış tur programları için İşler Tur Seyehat Acentesi.

Mutlu Müşteriler

Tatiliniz sonunda dinlenmiş ve keşfetmiş olarak evinize dönmeniz, yüzünüzde mutlu bir tebessüm olması için İşler Tur Seyehat Acentesi.

7/24 Hizmet

Tatilinizin veya Turunuzun her anında yanınızda olan profesyonel, çözüm odaklı ve güleryüzlü hizmet için İşler Tur Seyehat Acentesi.

Çalışma Saatlerimiz

09:00 / 19:00

En İyi Araçlar ve Rehberler

Filomuzda bulunan araçlarımızın hepsi son model araçlardır. Tur rehberlerimiz ise bölgelerinin en tücrübeli rehberleridir.

Tarihe Tanıklık Edin!

Anadolu’nun her köşesi tarih kokar. Bu eşsiz güzelliklere sahip bölgelerimizde tarihe tanıklık etmek ve keşfetmek için kendinize zaman ayırın. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış ”Medeniyetin Beşiği” denilen bu eşsiz coğrafya, zamana ve zorlu doğa koşullarına rağmen bütün heybeti ile ayakta durmaya devam ediyor. Siz Gezin Diye…

Genel Hizmetler

İşler Tur Seyehat Acentesi, uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek faaliyet göstermektedir. Tatil, Yurtiçi Tur, Yurtdışı Tur ve Uçak Bileti gibi tüm tatil ihtiyaçlarınızı en uygun ve kaliteli şekilde karşılamak için her zaman yanınızdayız.

  • Kahvaltı
  • Akşam Yemeği
  • Fotoğraf Koleksiyonu
  • Kişisel Alışveriş

Müşterilerimiz ne dedi?

Müşterilerimizin içten samimi yorumları.

Ayşe Bilir

Tatilin her türlüsü çok önemli,hepimiz herşeyin kusursuz olmasını isteriz. Hayalimizdeki beklentilerimiz karşılansın isteriz. İşler Tur ile gerçekleştirmiş olduğum tüm seyahatlerim benim beklentilerimin üzerindeydi. Tüm Rehbelerinize, ofis personellerinize,kaptanlarınıza kısacası İşler Tur ailesine teşekkür ederim.

Hüseyin ...

Karadeniz Özel Turuna katıldım. Karadeniz çok güzeldi. Çok keyifli bir tur yaşadım. İşler Tur a çok teşekkür ediyorum. Sayenizde o güzellikleri gördüm ve yaşadım. Kaptanlarımız  sayesinde seyahatimiz rahat geçti. Tur programının hazırlanmasında ve uygulanmasında emeği geçen İşler Tur ailesine çok teşekkür ederim

Mehmet ....

İlk defa bir tura katıldım. Çok memnun kaldım.Yeni yerler görürken yeni bilgiler de edindik rehberimiz sayesinde .Bize gösterdiği sabırdan ve tatlı dilinden dolayı. Kaptanlarımıza da ayrıca teşekkürler. Önümüzdeki yıl Karadeniz turunuza katılabilirim . Herkese tavsiye ediyorum. Emeğinize teşekkürler

Zeynep ...

İstanbul keyif turu rehberimiz sayesinde keyifli bir şekilde bitti. Rehbermiz … beye teşekkür ediyorum.Konusuna son derece hakim,gurubun istekerine saygılı demokratik bir şekilde turdan keyif almamızı sağlamıştır. İşler  tura teşekkür ediyorum.