+90 538 816 19 72
  • İstanbul Turları
  • hotel
  • Tur Rehberleri
  • ulaşım

1.GÜN : Gece Belirlenen Saatte siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz , uygun tesislerde molalarımızı vererek sabah saatlerinde AĞVA da kahvaltı molamısı veriyoruz.

2.GÜN : Doğayla romantizmin iç içe olduğu AĞVA ile devam ediyoruz. Bu Şirin yerde arzu eden misafirlerimiz tekne turuna katılabilirler ve belirlenen saatte araçlarımızda olduktan sonra ŞİLE ye geçiyoruz. Burada ilk olarak Türkiye’nin en büyük Dünyanın da ikinci büyük Feneri olan ŞİLE FENERİ gezisi ile başlıyoruz. Daha sonra Şile Çarşısında verilen serbest zamanda Arzu eden misafirlerimiz ünlü Şile bezlerinden yapılmış ürünleri alma fırsatı da bulabilirler. otobüslerimize binip gezimize İstanbul a doğru yola çıkıyoruz.İlk durağımız olan EYÜP SULTAN a geçiyoruz, dualarımızı ediyoruz ve akşam çaylarımızı HALİÇ manzarası eşliğinde PIERRE LOTI tepesinde içiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için hotelimize yerleşiyoruz. 

3.GÜN : Sabah kahvaltımızı Hotelimizde aldıktan sonra ilk durağımız Sultan Ahmet meydanına geçiyoruz ve sırasıyla , sultan Ahmet cami , Yerebatan sarnıcı , Topkapı sarayı , Ayasofya  rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Belirlenen aracımızda olduktan sonra Dolmabahçe Sarayını gezme imkanı buluyoruz , arzu eden misafirlerimiz ile İstanbul boğaz turu yapıyoruz ve hotelimize geliyoruz , Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde ..

4.GÜN :  Sabah kahvaltımızı Hotelimizde aldıktan sonra EMİNÖNÜ hareket ediyoruz ve bizi bekleyen teknemiz ile BÜYÜK ADAYA doğru yolculuğumuz başlıyor , Büyükada da arzu eden misafirlerimiz faytonlara ve bisikletlere binip ada turu yapabilir , diğer misafirlerimiz çarşıda dolaşabilirler , belirlenen saatte teknemizde buluşup Üsküdar a hareket ediyoruz , Üsküdar da teknemizden inip otobüsümüzle Kız Kulesini gördükten sonra izmir e doğru yola çıkıyoruz…

DAHİL OLANLAR  
» 5* (2 GECE) QUA HOTEL KONAKLAMA

  SABAH ve AKŞAM YEMEKLERİ DÂHİL
» FERİBOT GEÇİŞLERİ
» LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
» PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
» SİGORTA

 

 DAHİL OLMAYANLAR  
» MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK VE DİĞER TÜM GİRİŞ ÜCRETLERİ
» OTELDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER
» ÖĞLE YEMEKLERİ
» YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI
» BOĞAZ TURU
» AĞVA’ da TEKNE TURU
» ADALAR ŞEHİR HATLARI VAPURU

26/29 EKİM 2019

    GEZİ ÜCRETİ      PEŞİN   4 TAKSİT    6 TAKSİT   10 TAKSİT
2’Lİ ODA KİŞİ BAŞI    650.-TL      
TEK KİŞİ   800.-TL      
00/06 (KOLTUKSUZ)   ÜCRETSİZ      
00/06 (KOLTUKLU)      350.-TL      
07/12 YAŞ ÇOCUK     500.-TL