+90 538 816 19 72
  • hotel
  • Tur Rehberleri
  • ulaşım

   

        

  1.GÜN :Akşam Belirlenen saatlerde  siz değerli misafirlerimizi alarak, MANİSA-AKHİSAR-BALIKESİR-BURSA istikametinden yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN :Sabah uygun bir yerde kahvaltımızı yaptıktan sonra , ABANT GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Belirlenen Saatte aracımızda olduktan sonra BOLU merkeze geçiyoruz , Arzu eden Misafirlerimiz ile YEDİGÖLLER turuna dolmuşlarımız ile çıkıyoruz (EXTRA) bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkına giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER’ de SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa, yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda Güzel vakit geçildikten sonra tekrar minibüslerimize binip bolu merkezde bizi bekleyen aracımızda yerimizi alıyoruz.  Bolu Son durağımız muhteşem manzarası ile GÖLCÜK OLUYOR ,, Günün sonunda bolu merkezde bulunan hotelimize yerleşme imkanı buluyoruz . Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde.

3.GÜN : Sabah kahvaltımızı erken saatlerde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Yol  güzergahımızda SAPANCA GÖLÜ  kenarında serbest zaman veriyoruz , arzu eden misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir veya Çay , kahve içebilir. Belirlenen saatte aracımızda                                                            

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
* Lüks Otobüslerle Ulaşımlar
* Çevre Gezileri
* Otobüs içi ikramlar
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti
* BOLU 1 Gece, 4* SOYLU OTEL Y.P.
* Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
* Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
* Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı
* Öğle Yemekleri
* Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
* Yedigöller Minibüs ve Giriş Ücretleri

10/12 NİSAN

    GEZİ ÜCRETİ      PEŞİN   4 TAKSİT    6 TAKSİT   10 TAKSİT
2’Lİ ODA KİŞİ BAŞI    430.-TL      
TEK KİŞİ    530.-TL      
00/06 (KOLTUKSUZ)   ÜCRETSİZ      
00/06 (KOLTUKLU)      280.-TL    
07/12 YAŞ ÇOCUK      340.-TL